Skip to main content

Nie trać czasu!

Zacznij korzystać z nowych WPŁATOMATÓW

Bank Spółdzielczy w Żaganiu uruchomił w wybranych placówkach nowe urządzenia do obsługi
wpłat i wypłat gotówki

Wpłat gotówkowych można dokonywać we wpłatomatach sieci Planet Cash oraz wpłatomatach Banków Spółdzielczych Grupy BPS posiadających tę usługę.

Placówki z nowymi WPŁATOMATAMI:

-POK Słowackiego 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim,

-POK Rynek 17 w Szprotawie,

-POK Małomice, Jana Pawła II 13

-POK Rynek 11 w Żaganiu

Korzyści dla klienta:

-wygodna wpłata środków na rachunek,

-błyskawiczne księgowanie środków na rachunku,

-natychmiastowa możliwość korzystania z wpłaconych pieniędzy np. w bankowości internetowej lub innych bankomatach banku,

-możliwość wpłat i wypłat 24h/ 7 dni w tygodniu.


Chcesz wiedzieć więcej o procesie wpłaty środków?? Obejrzyj video!

Chcesz wpłacić nadmiar gotówki na swoje konto bez konieczności stania w kolejce do kasy? Skorzystaj z Naszego z wpłatomatu!

Wpłatomaty – to proste w obsłudze urządzenia do dokonywania wpłat gotówki w złotówkach na rachunki prowadzone w Banku.

Wpłaty gotówki można dokonać w wybranych bankomatach przy użyciu karty debetowej wydanej do rachunku. Podczas operacji wpłaty, środki pieniężne księgowane są automatycznie na rachunku Klienta do którego została wydana karta, tym samym są dostępne dla kolejnych dyspozycji Klienta, np. przelewów internetowych.
 
Wskazówki:
  • nie należy wkładać do wpłatomatu banknotów zniszczonych, pogiętych, posklejanych bądź mokrych,
  • wpłatomat przyjmuje do 200 banknotów jednorazowo,
  • wpłatomat przyjmuje takie nominały polskich banknotów jak 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł oraz 200 zł. Wpłatomat nie przyjmuje monet.


Jak korzystać z wpłatomatu?

  • W celu dokonania wpłaty należy włożyć kartę bankomatową do urządzenia, wprowadzić 4 cyfrowy PIN i umieść banknoty we wskazanym miejscu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami na ekranie.
  • Urządzenie automatycznie rozpoznaje nominały banknotów, liczy je i wyświetla odpowiednią informację, wtedy istnieje możliwość sprawdzenia czy suma wpłaty jest zgodna z wyliczeniami.
  • Po zatwierdzeniu informacji o zdeponowanych banknotach możesz zatwierdzić transakcję i zakończyć wpłatę na swoje konto osobiste/ konto firmowe lub kontynuować deponowanie kolejnej partii banknotów, zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Po zatwierdzeniu transakcji wpłacona kwota jest księgowana na Twoim koncie, a urządzenie wydaje potwierdzenie transakcji zawierające zestawienie wpłaconych banknotów.
Znajdziesz nas też tutaj