Skip to main content

Kampanie dla Klientów Banku Spółdzielczego w Żaganiu przygotowane przy wsparciu Zrzeszenia BPS

Wsponie działamy na rzecz promocji spółdzielczości w regionie i wzmacnianie wizerunku banków spółdzielczych w całej Polsce.

Halo Sąsiedzi! Korzyści są - Promocja Siedzi!

Dowiedz się jak odebrać 300 zł w 3 krokach!

Dołącz do akcji promocyjnj Grupy BPS i Mastercard©, zyskuj punkty i wymieniaj je na e-vouchery o wartości nawet 300 zł m.in. do Allegro, RTV Euro AGD lub sklepów Carrefour.

Dokonaj w ciągu miesiąca min. 5 transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł, otrzymasz 4000 punktów, czyli równowartość 50 zł.

Spełnij ten warunek w każdym z 6 następującuch po sobie miesięcy, a zyskasz 300 zł.

Zapoznaj sie z regulaminem!

Nowe Karty MasterCard

Z przyjemnoscią i dumą prezentujemy nowy wizerunek kart dla biznesu, kart młodzieżowych oraz kart debetowych. Zaprojketowanych przy udziale i wsparciu naszych Klientów.

"Zupełnie nowe karty płatnicze Mastercard z wizerunkiem inspirowanym stylem folkowym.

Karty debetowe i kredytowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, są elegancko czarne, a grafika, nawiązująca do ludowych wycinanek, koronek i haftów, jest srebrna.
Natomiast karty dla dzieci i nastolatków są pełne kolorów i stanowią kreatywny mix sztuki ludowej ze street artem i muralem."

"Uczmy dzieci gospodarowania własnymi pieniędzmi i oszczędzania. Karta, również przedpłacona, czyli niezwiązana z kontem osobistym, może być dobrym prezentem dla dziecka czy nastolatka. Podkreślimy w ten sposób jego niezależność, zachęcimy do samodzielnego myślenia o wydatkach. A teraz dodatkowo aktywny użytkownik takiej karty może dostać w promocji 120 zł na zakupy. Nagrodę finansową odbiera dorosły, który zawnioskował o kartę, oczywiście zachęcamy by przeznaczyć ją na potrzeby, rozwój pasji lub talentów młodego człowieka. To dodatkowa okazja do rozmowy o pieniądzach" – mówi Robert Szymański Dyrektor Działu Marketingu BPS.

Promocja Kart Dla Biznesu

Płać kartą MasterCard Business Debetowa
i kontroluj finanse Firmy!

Nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy.

Karta MasterCard Business Debetowa umożliwia dokonywanie w kraju i za granicą transakcji:

 • płatności bezgotówkowych za towary i usługi,
 • wypłaty gotówki w bankomatach

Okres ważności karty – 5 lat

Maksymalne możliwe limity transakcji dokonywanych za pomocą karty -  do wysokości środków na rachunku Klienta, ale nie więcej niż:            

 • limit gotówkowy - dla wypłat w bankomatach - 30 000 zł dziennie
 • limit globalny - dla płatności gotówkowych i bezgotówkowych - 50 000 zł dziennie

Płać kartą MasterCard i odbierz aż 500 zł

Jak skorzystać z PROMOCJI?

 Krok 1.  Załóż konto firmowe dla swojej firmy z kartą Mastercard

Krok 2.  Zaloguj się na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/

Krok 3.  Korzystaj z karty - Jeśli w ciągu miesiąca dokonasz min. 5 transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 3000 zł, otrzymasz 8000 punktów w Programie Bezcenne Chwile, czyli równowartość 100 zł.

Spełnij powyższy warunek przez kolejne 5 miesięcy i możesz odebrać 500 zł!

Zapoznaj się z regulaminem!

Odwiedź nas i zyskaj!

Promocja  „Odwiedź nas i zyskaj”

Klient, który wypełni formularz po obejrzeniu i kliknieciu reklamy internetowej, a następnie pojawi się w wybranej placówce i wypełni wniosek o konto lub złoży wniosek kredytowy, otrzyma voucher zakupowy o wartości 50 zł lub 100 zł!

 1. Start kampanii: Zaplanowany na maj bieżącego roku.
 2. Zasady promocji: Klient, który odwiedzi placówkę i przedstawi doradcy unikalny token (otrzymany poprzez SMSa lub e-mail), a następnie złoży wniosek o kredyt lub kartę płatniczą, zostanie nagrodzony voucherem zakupowym. Wartość vouchera to 50 zł dla wnioskujących o kartę i 100 zł dla wnioskujących o kredyt, do wykorzystania w sklepach Allegro, Biedronka lub RTV AGD.
 3. Pracownik banku weryfikuje token i przyjmuje wniosek od klienta. Na podstawie tego wystawia voucher.

 

Łączy nas Ruch

Wspólnie ruszmy się do pomocy! "Łączy nas ruch!"🏃‍♀️

Potrzebujecie motywacji do ruszenia się z kanapy?
A może już teraz prowadzicie aktywny tryb życia? 🤔

Wkrótce ruszymy z wyzwaniem sportowym „Grupa BPS – łączy nas ruch!”.  Bez względu na poziom wysportowania, czy jesteście sportowymi zapaleńcamii, czy lubicie spokojne spacery z psem, to w naszej zrzeszeniowej zabawie znajdziecie coś dla siebie! 🚀

Połączymy przyjemne z pożytecznym. Razem ruszymy w podróż po lepsze samopoczucie i świetną kondycję. Ponadto, każdy team będzie miał szansę powalczyć o wsparcie finansowe dla organizacji pożytku publicznego w swojej okolicy. To wszystko w formie sportowej zabawy z kolegami i koleżankami z pracy.

W akcji czekają na Was:

 • Punkty za aktywności i bonusy za regularność — liczy się wypracowanie zdrowego nawyku, dlatego każdy ma szansę na zwycięstwo 🏆.
 • Grywalizacja – ścigajcie się w rankingach z kolegami i koleżankami ⚡ Porównujcie wyniki i dzielcie się doświadczeniami podczas przerw na kawę.
 • Tablica społecznościowa – pochwalcie się osiągnięciami, zdjęciami i trasami. Ciekawe, która aktywność dostanie najwięcej serduszek i komentarzy?
 • Cel charytatywny, który wesprzecie swoimi aktywnościami. Razem możemy więcej 💚.
 • Zespoły złożone ze współpracowników, wybierzcie nazwę i rywalizujcie z innymi – jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!

Znajdziesz nas też tutaj