PayByNet w Naszym Banku

Kupujesz w Internecie ? Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Poznaj płatności internetowe PayByNet.

Dzięki usłudze PayByNet wszyscy Klienci Banku Spółdzielczego w Żaganiu korzystający z Bankowości Internetowej, mogą szybko, bezpiecznie i wygodnie, przez 24 godziny na dobę, realizować płatności za zakupy w sklepach internetowych. Płatności realizowane są bezpośrednio z rachunku, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych transakcji.

Płatności poprzez usługę PayByNet dostępne są w tysiącach sklepów internetowych oraz w urzędach i innych jednostkach administracji publicznej.

Płatności można dokonywać w sklepach internetowych przyjmujących płatności bezpośrednio w PayByNet bądź w systemach Przelewy24, Transferuj.pl, eService Online, IAI Płatności, a wkrótce również w PayU.

Dzięki integracji z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów, usługa szybkich płatności internetowych PayByNet umożliwia regulowanie online opłat administracyjnych i generowanie Elektronicznego Poświadczenia Opłaty.

Usługa PayByNet to:

  • szybkość – PayByNet przyśpiesza realizację zamówienia, odbiorca otrzymuje informację o dokonaniu płatności w kilka sekund,
  • przejrzystość – przelew bezpośredni stanowi jednoznaczny dowód zapłaty za wybrane towary bądź usługi,
  • bezpieczeństwo – usługa wykonywana jest za pośrednictwem Krajowej Izby Rozliczeniowej, co gwarantuje kupującemu bezpieczeństwo dokonanej transakcji,
  • wygoda – automatyczne przenoszenie danych dotyczących przelewu i danych odbiorcy płatności - Klient akceptuje tylko przelew.