• Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?!

Bank Spółdzielczy w Żaganiu

 Jesteśmy Bankiem uniwersalnym, dynamicznym i ukierunkowanym na współpracę dla dobra naszego regionu. Działamy na terenie woj. lubuskiego. Główna placówka mieści się w Żaganiu, a pozostałe Punkty Obsługi Klienta w Szprotawie, Małomicach, Nowogrodzie Bobrzańskim, Brzeźnicy oraz Niegosławicach. Jesteśmy z Wami juz od prawie 75 lat.

 Szczególnie dbamy o najwyższą jakość obsługi, budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz dostosowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb. Stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie procesów oraz troskę o bezpieczeństwo. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowoczesne produkty i usługi bankowe, których standard dostosowujemy do oczekiwań Naszych Klientów.

 Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze, rolników, a także instytucje i jednostki samorządu terytorialnego.

Staramy się aktywnie uczestniczyć w rozwoju kulturalno-oświatowym lokalnego środowiska poprzez wspieranie finansowe przedsięwzięć kulturalnych, oświatowych i sportowych.

 Otoczenie gospodarcze stawia przed nami ciągłe wyzwania i konieczność wprowadzania szybkich zmian, dlatego potrzebujemy zespołu ludzi o otwartych umysłach i gotowości do szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków.

Media społecznościowe

Chcesz poznać nas bliżej zapraszamy na nasze media społecznościowe. Tam zapoznasz się z naszymi działaniami i produktami.

#ZaufajNajbliższym i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Specjalista ds. obsługi Klienta

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta

PODSTAWOWE ZADANIA:

  • bieżąca, bezpośrednia obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami Banku;
  • aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku w lokalnym środowisku;

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy
  • Samodzielność i kreatywność
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i obsługą Klientów

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pracę w Banku z polskim kapitałem,
  • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole.
  • korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • atrakcyjne szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe

MIEJSCE PRACY: Małomice

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Żaganiu z siedzibą  68-100 Żagań, ul. Skarbowa 6, KRS 0000120130,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .”

Klauzula informacyjna dla osób, których dane osobowe są przetwarzane w związku z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

 Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Żaganiu z siedzibą w 68-100 Żagań, ul. Skarbowa 6, KRS 0000120130,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .”

Oferty nie zawierające powyższego oświadczenia nie będą rozpatrywane.

 Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia od dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) „RODO”, informujemy, że:
3. Pani/a dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Pana/ią w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dodatkowo Pani/a dane osobowe, mogą być przetwarzane w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji, na podstawie odrębnie wyrażonej przez Panią/a zgody.
4. W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem Pracy - podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Ich niepodanie może uniemożliwić udział w procesie rekrutacji. Podanie danych innych niż wskazane w ogłoszeniu jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne.
5. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed jej wycofaniem.
6. Odbiorcami Pani/a danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty, które uprawnione są do ich otrzymania na mocy przepisów prawa. Ponadto Pani/a dane mogą być udostępnione kurierom, operatorom pocztowym, prawnym i audytowym.
7. Pani/a dane osobowe przechowywane będą przez okres od momentu otrzymania zgłoszenia do chwili zakończenia rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od jego otrzymania. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do dalszych celów rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 2 lat od daty wpłynięcia do Banku aplikacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
8. Posiada Pan/i prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania (poprawiania). Przysługuje Pani/u także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także sprzeciwu na przetwarzanie, przy czym przysługuje ono jedynie w sytuacji, jeżeli dalsze przetwarzanie nie jest niezbędne do wywiązania się przez Administratora z obowiązku prawnego i nie występują inne nadrzędne prawne podstawy przetwarzania.
9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi na realizowane przez Administratora przetwarzanie Pani/a danych do Prezesa UODO (uodo.gov.pl).
10. Pani/a dane nie będą udostępnione do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
11. Pani/a dane nie będą podlegały profilowaniu lub zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

  Bank zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Znajdziesz nas też tutaj